Labdarúgás

teremfoci

Csapatok:

  • AC Milan
  • Barátok
  • Bojtár FC
  • Corleone
  • Kopasz Kutya
  • Kutyaütők
  • Mango FC
  • Tesco

Alapszakasz:

I. forduló: 2013. október 14. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Corleone – Tesco (21:0)
  2. mérkőzés (18:50): Barátok – AC Milan (3:2)
  3. mérkőzés (19:40): Bojtár FC – Kutyaütők (7:3)
  4. mérkőzés (20:30): Kopasz Kutya – Mango FC (6:2)

II. forduló: 2013. október 21. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Corleone – Mango FC (8:4)
  2. mérkőzés (18:50): Kopasz Kutya – AC Milan (6:1)
  3. mérkőzés (19:40): Barátok – Kutyaütők (3:6)
  4. mérkőzés (20:30): Bojtár FC – Tesco (23:2)

III. forduló: 2013. október 28. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Bojtár FC – Mango FC (4:2)
  2. mérkőzés (18:50): Corleone – AC Milan (12:1)
  3. mérkőzés (19:40): Kopasz Kutya – Kutyaütők (8:0)
  4. mérkőzés (20:30): Barátok – Tesco (12:0)

IV. forduló: 2013.november 04. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Corleone – Bojtár FC (4:5)
  2. mérkőzés (18:50): Barátok – Kopasz Kutya (1:9)
  3. mérkőzés (19:40): Mango FC – Kutyaütők (1:8)
  4. mérkőzés (20:30): AC Milan – Tesco (3:9)

V. forduló: 2013. november 11. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Mango FC – AC Milan
  2. mérkőzés (18:50): Bojtár FC – Kopasz Kutya
  3. mérkőzés (19:40): Corleone – Barátok
  4. mérkőzés (20:30): Kutyaütők – Tesco

VI. forduló: 2013. november 18. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Kutyaütők – AC Milan
  2. mérkőzés (18:50): Corleone – Kopasz Kutya
  3. mérkőzés (19:40): Barátok – Bojtár FC
  4. mérkőzés (20:30): Mango FC – Tesco

VII. forduló: 2013. november 25. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): Bojtár FC – AC Milan
  2. mérkőzés (18:50): Barátok – Mango FC
  3. mérkőzés (19:40): Corleone – Kutyaütők
  4. mérkőzés (20:30): Kopasz Kutya – Tesco

Rájátszás:

 I. rájátszás: 2013. december 02. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): A5 – A8
  2. mérkőzés (18:50): A6 – A7
  3. mérkőzés (19:40): F1 – F4
  4. mérkőzés (20:30): F2 – F3

 II. rájátszás: 2013. december 09. (hétfő)

  1. mérkőzés (18:00): A5 – A8 V – A6 – A7 V
  2. mérkőzés (18:50): A5 – A8 GY – A6 – A7 GY
  3. mérkőzés (19:40): F1 – F4 V – F2 – F3 V
  4. mérkőzés (20:30): F1 – F4 GY – F2 – F3 GY